סיוון מנדל - אסתטיקה ויופי - לוגו
 
 
נחלת צבי 50, פתח תקווה
 
 
 
 
 
 
 
077-7785127
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הכירי אותנו

 
 
 
מאחורי הקליניקה של סיוון מנדל – אסתטיקה ויופי עומדות שתיים, שהן במקרה אם ובתה. לכל אחת מהן ניסיון רב שנים בתחומי ההתמחות שלה, ידיים מקצועיות שאין טובות מהן ואהבה עצומה לתחום. השילוב החשוב הזה מסביר את התוצאות המיטביות שלקוחות הקליניקה מקבלות.
 
 

סיוון מנדל

 
סיוון מנדל, מנהלת הקליניקה, היא מומחית מהשורה הראשונה להסרת שיער. את ההכשרה וההסמכה שלה היא קיבלה בחברת Mp4, מהבולטות והגדולות בישראל בתחום. מאז ועד היום היא מבצעת טיפולי הסרת שיער במיטב השיטות הידועות בעולם כיום, כולל טכנולוגיית dpc הייחודית והיעילה, הסרת שיער בלייזר, אפילציה מתקדמת המבוססת על טכנולוגיית המלקט ועוד. השיטות בהן נעשה שימוש במכון מאפשרות להסיר את שיער הגוף המיותר, חד וחלק, ללא כאבים או אי נעימות.
 
 
 
 
 
 
 
לצד זה, סיוון מנדל היא אומנית ומומחית לאיפור קבוע, עם ניסיון של כעשור וחצי בתחום. גם כאן הטיפולים נעשים באמצעות השיטות העדכניות והחומרים המשובחים ביותר, תוך שילוב טכניקות מעולמות שונים: הצללה ושיטת השערה, איילינר, מיקרובליידינג, איפור קבוע דמוי אודם לשפתיים ועוד.
 

נינה מנדל

 
את הקליניקה הקימה נינה מנדל, קוסמטיקאית המחזיקה בניסיון של למעלה מ-30 שנה ובידע חסר גבולות בתחום. מאז ועד היום היא מבצעת במכון טיפולי קוסמטיקה מגוונים, הכוללים טיפולי פנים ועור, מזותרפיה, פוסט אקנה, טיפולי אנטי אייג'ינג ועוד.

כל הטיפולים מבוצעים על ידי סיוון ונינה מנדל באופן אישי. הן מקפידות תמיד על הפרטים הקטנים ביותר, שעושים הבדל עצום, ועל התאמה מלאה למאפייני האישה ולדרישותיה.
 
 

קליניקה שהיא בית

 
הקליניקה הוקמה במטרה לספק ללקוחות חוויית טיפול מלאה, תוך דגש על אווירה רגועה ומשפחתית. השילוב הזה משלים את הרמה הגבוהה של הטיפולים ולוקח אותם כמה צעדים קדימה. הקליניקה רחבת הידיים ממוקמת בדירה מעוצבת, הכוללת פינת המתנה נוחה ללקוחות ושני חדרי טיפולים.

במכון ישנה הקפדה יתרה על ניקיון, סטריליות והיגיינה, בסטנדרטים גבוהים במיוחד. זאת מתוך מודעות לחשיבותם בעת מתן הטיפול וכחלק מהרצון ליצור עבור הלקוחות תחושה שהן הגיעו למקום הנכון... לבית שלהן לטיפלים.