סיוון מנדל - אסתטיקה ויופי - לוגו
 
 
נחלת צבי 50, פתח תקווה
 
 
 
 
 
 
 
077-7785127
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

טיפולי הקליניקה

 
 
 
את הקליניקה הקמנו מתוך חזון ברור. לאחר שהבנו את החשיבות של יצירת מקום בו נשים (וגם גברים) יוכלו לקבל מכלול רחב של טיפולים תחת קורת גג אחת, ובמינימום מאמץ, יצרנו קליניקה שהיא הבית שלך לכל טיפולי היופי, הטיפוח, האסתטיקה והקוסמטיקה.

אלו הם הטיפולים העיקריים שתוכלי לקבל אצלנו, כשהכול כמובן נעשה בהתאמה מלאה לצרכים הנקודתיים ולרצונות שלך.
 

טיפולי קוסמטיקה

 
טיפולי הקוסמטיקה בקליניקה שלנו מבוצעים על ידי נינה מנדל, לה ניסיון של עשרות שנים – ובעיקר אלפי טיפולים מוצלחים - במשך למעלה מ-30 שנה. את מלוא הידע והניסיון שלה היא מיישמת בכל טיפול, והמרוויחות הגדולות מכך הן הלקוחות המקבלות טיפולים קוסמטיים ללא רבב.
 

בקליניקה שלנו תוכלי לקבל בין השאר את הטיפולים הבאים:
  • טיפולי אנטי אייג'ינג (טיפולים להצערת העור) – מכלול רחב של טיפולים בעלי מטרה ברורה: לנסות לטשטש ולהעלים את תלאות הזמן והסימנים הלא מחמיאים שמופיעים על גבי העור עקב הזדקנותו (וזה עלול לקרות מוקדם יותר ממה שאת מקווה). הטיפולים יעלימו את הקמטים והכתמים, יחזירו את העור להיות רענן וישפרו פלאים את התחושה האישית והביטחון העצמי שלך
  • מזותרפיה – טיפולים המבוססים על הזרקה לעור של מינרלים, ויטמינים, תרכובות אנטי אייג'ינג ורכיבים הומיאופתיים אחרים. ההזרקה שלהם לשכבות העור העליונות תורמת ללחות, לחידוש התאים, לייצרת מראה עור רענן וצעיר וגם להעלמת קמטים
  • אקנה – אקנה, "פצעי הבגרות", תוקפים נשים בכל קבוצות הגיל עקב סיבות שונות. בקליניקה מוצעים טיפולים שונים שיעלימו את הפצעים תוך פתרון של הבעיות מהשורש, מה שימנע הישנות שלהם – וייצור מראה עור חלק ונקי
  • פוסט אקנה – יש מקרים בהם פצעי אקנה מותירים חותם לא מחמיא על גבי הפנים והעור, שעלול ללוות את האישה למשך שנים – אלא אם היא בוחרת באחד מטיפולי הפוסט אקנה המבוצעים בקליניקה. טיפולים אלה יכולים לטשטש או להעלים את הצלקות ושאר הסיבוכים הנגרמים מהפצעים
  • טיפול בפיגמנטציה – חשיפה ממושכת ומצטברת לקרינת השמש, שינויים הורמונליים, הזדקנות הגוף וגנטיקה הם חלק מהגורמים להופעת כתמי פיגמנטציה על גבי עור. במכון שלנו מוצעים טיפולים מתקדמים להעלמת הכתמים, בדרך ליצירת עור חלק, מרשים וצעיר פי כמה
 

טיפולי אסתטיקה ויופי

 
התחום המרכזי השני במכון שלנו מאגד בתוכו טיפולי אסתטיקה ויופי, כשגם כאן התוצאות מרשימות במיוחד. הסרת שיער לפנים ולגוף נעשית כאן באמצעות הטכנולוגיות החדישות והמתקדמות ביותר המוצעות בעולם. טכניקת dpc, המבוססת על שלושה סוגי פולסים הפועלים במקביל (Smooth Pulse, Long Pulse ו-High Pulse), נחשבת למילה האחרונה בתחום בעולם. זאת בזכות היעילות המרבית שלה, השליטה המוחלטת של המטפלים על המשתנים השונים של הטיפול והעובדה שהטיפולים אינם כרוכים בכאבים. בנוסף לכך מוצעים במקום טיפולי אפילציה לפנים בשילוב שיטת המלקט החדשנית, הסרת שיער בלייזר ועוד.

בתחום האיפור הקבוע, מומחיות נוספת של המכון, נעשה שימוש בשילוב טכניקות היוצרות יחדיו שלם הגדול מסך החלקים שלו ומאפשרות לאישה לקבל איפור קבוע במראה טבעי, הנשמר לאורך זמן. בין הטכניקות המשולבות בקליניקה ניתן למנות הצללה ושיטת השערה, שימוש באייליינר ובעיפרון, מיקרובליידינג, טכניקת איפור קבוע לשפתיים המדמה באופן כמעט מוחלט אודם – והרשימה עוד ארוכה.

כל אחד מהטיפולים המוצעים בקליניקה מאופיין ברמה מקצועית גבוהה ויסודיות. היחס החם, האישי והאדיב שמקבלות הלקוחות, יחד עם התנאים הנוחים בקליניקה והאווירה הרגועה, מספקים ללקוחות את הערך המוסף.
 

מעוניינת לטפל בבית? יש פתרון!

 
האישה הממוצעת צריכה להשקיע במראה החיצוני שלה ולדאוג לטיפוחו באופן שוטף, החל מהשגרה היום-יומית ועד לטיפולים התקופתיים המוצעים בקליניקה (חלקם מספקים פתרון לפרקי זמן ארוכים במיוחד). הקליניקה שלנו מציעה עבורך את כל מה שדרוש לצורך תחזוקת ושימור המראה המרשים בין הטיפולים.

אצלנו תוכלי לרכוש מוצרי טיפוח וערכות טיפול לשימוש ביתי, מוצרי איפור ומוצרים חיוניים נוספים המשתלבים במשוואת היופי והאסתטיקה של הגוף. המוצרים הם של החברות המובילות בישראל ובעולם בתחום, לרבות ג'רנטיק, חווה זינגבויים ואחרות.
 
נשמח לספק לך מידע נוסף על כל אחד מהטיפולים, לשלוח תמונות של העבודות השונות ולהרכיב יחד איתך תוכנית מלאה של טיפולים. לפרטים נוספים, צרי קשר.